Клиники

Айлаз

Медицинский центр высшей категории Аилаз «Американский центр лазерных технологий» – это специализированный центр восстановления зрения международного класса. Медицинский центр специализируется в направлениях: офтальмология и эстетическая медицина. В отделении эстетической медицины представлен самый широкий спектр косметологических программ от всемирно известных косметологических компаний.

Адрес в Киеве:

пр. Бажана, 12а (правое крыло, 5 этаж)

Сайт

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (7 оценок, среднее: 3,86 из 5)
Загрузка...

126 отзывов

 1. Я минулого року зробила у цій клініці корекцію. Дуже вдячна всім працівникам клініки. У мене був зір -6. Тепер вже ось рік я не ношу окулярів.
  olsavka2411@gmai.com, 0687275983

 2. Добрый день! Хочу выразить благодарность Ковалёву Андрею Ивановичу за проведённую операцию по имплантации факичных линз. Операция была проведена 18.04.18. Зрение было хуже минус 12. Вот уже два месяца я не пользуюсь ни очками, ни линзами. И наслаждаюсь зрением, которого не было у меня с рождения! Через месяц вернулась к занятиям спортом в тренажерном зале. Также большое спасибо врачу Палехе Ольге, и всему персоналу вашей клиники. С чистой совестью могу рекомендовать клинику знакомым. Перед операцией я проходила обследования в трёх клиниках и в итоге выбрала АЙЛАЗ (понравилось отношение врачей и понимание проблемы) и не ошиблась! Спасибо!
  marinap140290@icloud.com, тел.: 79841827169

 3. Наша родина дуже вдячна клініці «Айлаз» і нашому чудовому лікарю-професіоналу Авер‘яновій Оксані Сергївні! Дуже професійно і швидко, з використанням найсучасніших засобів діагностики, мені і моїй донці Дарині, були встановлені діагнози і призначено корективне лікування під постійним контролем і спостережнням Оксани Сергіївни та інших спеціалістів клініки!!! Хай все тепло і добро повертається до Вас столицею!!! А клініці подальших успіхів, процвітання і вдячних пацієнтів!!! З повагою і вдячністю, Ірина Братунь!!!
  bririnam@gmail.com, 067-703-04-44

 4. Я посетила клинику Айлаз на Петровке; все на высшем уровне— быстро, квалифицированно прошла диагностику с консультацией ; тут же в аптеке купила лекарство и заказала очки( очень большой выбор). Рекомендую всем.
  Kirich.julia@gmail.com, 0674626475

 5. Спасибо доктору Ольге Николаевна Палёха за внимание , чуткое и трепетное отношение к пациенту
  0672459204
  tatarchenkoalla@gmail.com

 6. Доброго дня! Я залишилася задоволена всім, від моменту запису на прийом (по телефону) до моменту, коли вже поставили діагноз, підібрали оптимальне вирішення моєї проблеми. Дуже тішить обладнання (що таке є у нас в Україні), консультації (чіткі, доступні для розуміння, тактовні…) та обстеження лікарів, та й навіть привітні дівчатка на рецепції! Єдиний нюансик (не мінус, а саме нюансик), що б більш правдиво описували, що ж людина буде відчувати під час «операції», бо спочатку мені робили укріплення сітківки, і всі казали, що це не боляче…але це зовсім іньші відчуття))) Але це просто моє побажання)) Звісно, що повернуся вже за хорошим зором і однозначно буду рекомендувати САМЕ ВАС!!! Хочу побажати Вам : РОЗВИТКУ, ПРОЦВІТАННЯ, УСПІХУ ТА ПОЗИТИВУ!!!
  viktoriyatr2@gmail.com, 380(97) 188-97-82

Ваш отзыв

Обязательные поля помечены *