Разное

Дарынок

Торговый центр Дарынок.

— ст.м. «Лесная»
ул. Беломорская, 1

Сайт: www.darynok.com.ua

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (11 оценок, среднее: 3,73 из 5)
Загрузка...

143 отзыва

  1. Хоч і довго шукала, та нарешті знайшла стіл, шо навіть і не знала що такі є. Дуже красивий. До ньго і стільці є. Пішла за дублянкою, а знайшла нові меблі на кухню:-)

  2. На цьому тижні вдалося попасти на Даринок. Давно хотіла. Була вражена таким величезним центром! Так чисто. Вибір мені сподобався. Купила пальто, куртку дитині і пару светрів. Ціни не лякали зовсім. Взагалом сподобалось, гадаю, скоро зову туди поїду)

  3. Зверніть УВАГУ!!!!! Зал «А» ряд «8» місце»3″. Обув одстойніша, не якісна. Розклеїлась на другий день. Прийшов показав ботінки, а продавець сказав шо це не його товар. Старайтесь обминуть це місце не купляйте цей мусор!!!

  4. Цікаво було на вихідних на Даринку. Благодійні акції, і так неперевершено! Стільки зірок побачила на одній платформі)

  5. На останні дні канікул підемо з дітками у Саммер Парк. Там дуже дітям подобається, підемо закривати сезон для себе…і в школу із новими силами)

  6. Сегодня собрали здесь ребенка в первый класс полностью! Отделались не так дорого, как думали! Теперь ждем школу!

  7. На выходных на Дарынке потрясающий день провела. И пальто купила суперское за смешную цену…я наверно единственная в такую жару пальто покупаю))) И потом еще так вкусно повеселилась на фестивале уличной еды…хочу повторить!))

  8. Дуже красиву весільну сукню купила на Даринку.Там такий вибір, що було важко це зробити,та грошей на салонні не має,а тут навіть кращі,бо не такі вичурні!Я так рада!

  9. 4 години витратила на пошук літньої сукні. Тони лахміття непотрібного, для кого цей непотріб завозять. Це просто жах.

  10. На Дарынке познакомился со своей женой. Это для меня культовое место. Иногда полезно ходить на рынок!

Ваш отзыв

Обязательные поля помечены *