Клиники

Айлаз

Медицинский центр высшей категории Аилаз «Американский центр лазерных технологий» – это специализированный центр восстановления зрения международного класса. Медицинский центр специализируется в направлениях: офтальмология и эстетическая медицина. В отделении эстетической медицины представлен самый широкий спектр косметологических программ от всемирно известных косметологических компаний.

Адрес в Киеве:

пр. Бажана, 12а (правое крыло, 5 этаж)

Сайт

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (9 оценок, среднее: 4,11 из 5)
Загрузка...

271 Отзывов

 1. Оце дізналася, що Андрій Іванович досі тут оперує. Дуже рекомендую! Робила лазерну корекцію у цього доктора ще в 2006 році, і досі «політ нормальний»! 🙂 Доктор з гумором, пам‘ятаю, історії мені розповідав, щоб я менше хвилювалась. Операція була швидкою, зір прорізався наступного ж ранку.

  nellver@rambler.ru

 2. была тут впервые,посоветовали как хорошую клинику. все было отлично! врач обьяснила очень подробно и доступно. весь персонал был вежливый. попала прием точно в то время на которое записывалась. теперь буду наблюдаться в этой клиннике.

  margo.marvik@gmail.com, 0634748094

 3. Ми звернулися в клініку “Айлаз” з нашим сином Юрком, якому на той час було майже три роки. Йому був поставлений діагноз вроджений двосторонній птоз 2-ї степені і потрібно було робити операцію на обох повіках. Ми неймовірно задоволені і вдячні всім працівникам клініки. Всюди відчувається професіоналізм і відповідність найвищим стандартам. А особлива подяка Бариновій Анні Олександрівні. З першої нашої зустрічі наші хвилювання зникли так як ми зрозуміли, що віддаємо нашого сина в надійні руки. Результат операції перевершив всі наші сподівання. Анна Олександрівна неймовірно професійний і талановитий хірург. Вони провела операцію настільки акуратно, що навіть наступного дня, коли дитині зняли пов’язки, набряки були мінімальними. Під час операції нам потрібно було не тільки коректувати птоз, але й сформувати складочки на обох повіках. Результат був неперевершений. Все було зроблено дуже акуратно, рівномірно, з увагою до найменшої деталі. Для нас Анна Олександрівна не просто лікар, а митець, шедевр якої ми тепер бачимо щодня в очах нашого сина. Дякую!

  iradorosh.skrynnyk@gmail.com, +380508829932

 4. Дуже задоволена професійною командою клініки. Дякую за обстеження та консультацію.

  gerashenko1304@gmail, 0951352176

 5. 09.04.2021 була на консультації у лікаря, хочу подякувати клініці Айлаз за чудовий професіоналізм та доброзичливість. Та особливо лікарю Прохвачовій Олені Станіславовні і медсестрі , справжні професіонали та чудові люди. Провели комплексний огляд, чудово все пояснили та дали чіткі рекомендації. Дуже уважний, позитивний персонал. Щира Вам подяка.

  e.popovich@usgh.com.ua, 80688140568

 6. Спасибо огромное! Андрей Иванович не просто лучший доктор, но и Человек с большой буквы. Уже почти 3 года прошло, глаз — отлично. Операцию делал в июле 2018. Я был в шоке от отношения и ответственности. У меня была сложная глаукома. 99% клиник и докторов остановились бы на промежуточном результате, вы же довели глаз до идеала. После операции очень много было сделано дополнительно докторами больницы и все это сделано бесплатно! Мне в процессе лечения, приходилось обращаться, к хорошим местным докторам, для промежуточных замеров давления. И все они говорили, что удивлены продолжением лечения, так как они считали, что результат уже отличный. Но в Айлаз, решили добиться идеального результата. И я повторюсь, бесплатно. Т.е. оплачивал я только одну операцию, на которую приехал изначально. С учетом проделанной работы, в областной, государственной клинике, я потратил бы в 2 раза больше, но с равнодушным персоналом, в полуразрушенной и грязной больнице со специалистами, большинство которых мало интересует результат, сделали — а там, как повезет, и явно с гораздо худшим результатом(это мой опыт с первым глазом). В итоге благодаря Айлаз, я забыл, что такое глаукома. Давление идеальное, глаз видит прекрасно. Спасибо Вам огромное, всему коллективу клиники и отдельно Андрею Ивановичу!!! Не знаю как вас благодарить!

  4713244@gmail.com, 0504713244

 7. Приводила на консультацію свою доньку Поліну. Чудова клініка. Я була приємно вражена високим рівнем закладу. Зауважень немає. Бажаю подальшого розвитку.

  nataliandrey@ukr.net 0509569216

 8. Проходили діагностику і консультацію з сином. Дуже привітний ,висококваліфікований персонал. Все доступно і ясно пояснили. Нажаль,наш випадок не підлягає лікуванню і корекції. Будемо притримуватись рекомендацій лікаря,можливо,з часом ,щось зміниться. Клініку рекомендую

  ludadobra1@gmail.com, +380(97) 473-62-02

 9. Несумний лікар Запорожець Тетяна — крутюща! Професійна, чітка, конкретна. Дитина отримала задоволення як пацієнт, я — як Як прекрасно відкрити вранці очі і побачити все в деталях, яскравим та різнобарвним! Хочу висловити величезну подяку клініці «Айлаз», і насамперед Ковальову Андрію Андрійовичу, який є професіоналом у своїй справі, проведе корекцію якісно та безболісно, який може заспокоїти та надати відповіді на всі запитання! Завдяки лазерній корекції я вже місяць як насолоджуюсь навколишнім світом ще більше! Дякую вам велике, ви справжні професіонали своєї справи!

  oleksandrovna669@gmail.com, 0958695575

 10. Дубинський Ілля Бенціонович

  Так тримати і так триматись! Ви є прикладом для багатьох українських офтальмологічних клінік. Дякуємо вам та бажаємо подальших професіональних, фінансових успіхів і творчої вдачі та обов‘язково здоров’я всій вашій команді.

  iosharova@gmail.com, +38067 2323183

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *